FAQ

Aby ułatwić Ci życie, oto lista zasad: 

Dostawa Kiedy otrzymam zamówienie?
Zwykle realizacja zamówienia zajmuje 3–7 dni, po czym jest wysyłana. Czas wysyłki zależy od Twojej lokalizacji, ale można go oszacować w następujący sposób: ● Stany Zjednoczone: 3–4 dni robocze ● Europa: 6–8 dni roboczych ● Australia: 2–14 dni roboczych 
Kiedy otrzymam zamówienie? COVID

Nasz czasy realizacji [w przypadku wszystkich produktów / t-shirtów / etui na telefony / itp.] Mogą być dłuższe niż zwykle i mogą się wydłużać, aż wszystko wróci do normy. Widzimy opóźnienia w naszym łańcuchu dostaw, w tym u dystrybutorów i przewoźników, ponieważ cała branża boryka się z wyzwaniami.


Skąd zostanie wysłane moje zamówienie?
Współpracujemy z firmą zajmującą się realizacją zamówień na żądanie z placówkami na całym świecie!

Czy moje zamówienie zostanie obciążone cłem?
Przy zamówieniach międzynarodowych może wystąpić dodatkowa opłata celno-podatkowa. Ta opłata nie jest pod naszą kontrolą i jest obliczana przez lokalny urząd celny. Polityka celna różni się znacznie w każdym kraju, dlatego skontaktuj się bezpośrednio z lokalnym urzędem celnym, aby sprawdzić, czy stosują cła i podatki do Twoich zakupów.

Moje zamówienie powinno już być tutaj, ale nadal go nie mam. Co powinienem zrobić?
Zanim się z nami skontaktujesz, pomóż nam, wykonując następujące czynności:

      • Sprawdź e-mail z potwierdzeniem wysyłki pod kątem błędów w adresie dostawy
      • Zapytaj w lokalnym urzędzie pocztowym, czy mają Twoją paczkę
      • Zatrzymaj się u sąsiadów na wypadek, gdyby kurier zostawił im przesyłkę Jeśli adres wysyłki był prawidłowy, a paczka nie została pozostawiona na poczcie ani u sąsiada, skontaktuj się z nami pod adresem zeszlakudobiwaku.store@gmail.com, podając numer zamówienia. Jeśli znajdziesz błąd w adresie dostawy, możemy wysłać Ci zamówienie ponownie ale pokrywasz 100% kosztów nowego zamówienia. 


Zamówienia Jak powstają Twoje produkty?
Współpracujemy z dostawcą przesyłek pocztowych na żądanie. Mają lokalizacje na całym świecie, więc w zależności od tego, gdzie jesteś, Twoje zamówienia są drukowane i wysyłane z zakładu, który może to zrobić najbardziej wydajnie!

Jak mogę śledzić swoje zamówienie?
Po wysłaniu zamówienia otrzymasz e-mail z linkiem do śledzenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące śledzenia lub wysyłki, napisz do nas nazeszlakudobiwaku.store@gmail.com.

Otrzymałem niewłaściwy / uszkodzony produkt, co mam zrobić?
Bardzo nam przykro, jeśli zamówiony produkt dotarł uszkodzony. Aby pomóc nam szybko rozwiązać ten problem, wyślij do nas e-mail na adres zeszlakudobiwaku.store@gmail.com w ciągu kilku tygodni ze zdjęciami uszkodzonego produktu, numerem zamówienia i innymi szczegółami dotyczącymi zamówienia. Skontaktujemy się z Tobą z rozwiązaniem tak szybko, jak to możliwe!

Jaka jest wasza polityka zwrotów?
Nie oferujemy zwrotów ani wymian, ale jeśli coś jest nie tak z Twoim zamówieniem, daj nam znać, kontaktując się z nami pod adresem zeszlakudobiwaku.store@gmail.com!

Czy oferujecie zwrot pieniędzy?
Zwroty kosztów są oferowane tylko klientom, którzy otrzymają niewłaściwe lub uszkodzone produkty. Jeśli którakolwiek z powyższych sytuacji ma zastosowanie, skontaktuj się z nami pod adresem zeszlakudobiwaku.store@gmail.com i prześlij zdjęcia niewłaściwych / uszkodzonych elementów, a my zajmiemy się tym za Ciebie.

Czy mogę wymienić przedmiot na inny rozmiar / kolor?
W tej chwili nie oferujemy wymiany. Jeśli nie masz pewności, który rozmiar będzie pasował lepiej, sprawdź nasze tabele rozmiarów - mamy jedną dla każdego produktu wymienionego w naszym sklepie, w sekcji opisu produktu.